Forum grupa: Transport
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Rozpoczął się remont pasów startowych na Okęciu
|
Autor:
|
Czytelnik IP automat.*
|
Data wysłania:
|
2009-05-05 05:49
|
Temat:
|
Rozpoczął się remont pasów startowych na Okęciu
|
Treść:
|
Aktualność: Dziś (4.05.09) rozpoczął się remont pasów startowych na lotnisku Okęcie. W związku z pracami nastąpiła zmiana trasy lotów.
Pierwszy pas startowy będzie remontowany w dwóch terminach: od 4 do 8 maja oraz od 11 do 14 maja; a kolejny w dniach 14-25 maja.
Władze Okęcia poinformowały, że trakcie renowacji nawierzchni dróg startowych na lotnisku samoloty będą startować i lądować, korzystając z jednego, wolnego od prac pasa startowego. Pasażerowie nie powinni więc odczuć skutków zamieszania powstałego przy remoncie pasów.
Renowacja taka jest przeprowadzana co roku po sezonie zimowym. Utrzymanie właściwej jakości nawierzchni lotniskowych ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa lotów.
|
Odpowiedzi:
Remont pasów startowych [2009-05-06 23:40 212.76.37.*]
A ja nie mogę spać,bo mieszkam na Natolinie. odpowiedz »
Remont pasów startowych [2009-05-05 05:49 193.33.125.*]
Jak pasażerowie mają nie odczuć skutków remontu to po co o tym pisać i podawać terminy??? , może lepiej " wyremontowaliśmy pasy startowe i pasażerowie ODCZULI KOMFORT..... (KH) odpowiedz »
|
Zgłoś problem z tą stroną »
|