Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Samoloty pasażerskie SAS latały bez kontroli technicznej!
|
Autor:
|
Czytelnik IP 212.17.70.*
|
Data wysłania:
|
2006-03-21 21:08
|
Temat:
|
lot nie kontrolowany
|
Treść:
|
no ladnie.A gdyby tak maszyny te spadly??????pewnie byla by to wina pilota!!!!!a czy ludzie odpowiedzialni za to maja mozgi???????
|
Odpowiedzi:
jeśli nawet skandynawskie... [2006-04-16 19:43 83.27.158.*]
z tego co widzę, to liczy się tylko kasa! Niejednokrotnie startuje samolot częściowo niesprawny, a potem awaryjnie ląduje, bo to zmniejsza koszty strat linii lotniczych. A pasażerowie... Sami wiecie - szum jest wtedy - gdy jest już za późno. odpowiedz »
jeśli nawet skandynawskie [2006-04-16 19:46 83.27.158.*]
Kiedyś był program o szwajcarskim przewoźniku, który stawiał wymagania wysokiego standardu kabiny pasażerskiej, typu jakieś marmurowe toaletki, ślicznie ubrane stiuardessy, itp., a nie dokonywał przeglądów technicznych. Jak podsumowali ilość katastrof to potencjalnie najczęściej w stosunku do posiadanej floty spadał właśnie DC-10 tego przewoźnika, lub samoloty odsprzedane innej flocie. No i co Wy na to? odpowiedz »
jeśli nawet skandynawskie [2006-04-16 19:49 83.27.158.*]
i wcale nie dotyczyło to przewoźnika taniejk linii!, tylko renomowanego przewoźnika! To jest skandal, żeby nie dbać o stan techniczny samolotów! odpowiedz »
|