|
Wątek:
|
ITAKA - opinie!
|
Autor:
|
Czytelnik IP 78.133.245.*
|
Data wysłania:
|
2015-12-04 10:07
|
Temat:
|
ITAKA - opinie! KLASYCZNE WŁOCHY
|
Treść:
|
Witam,
byliśmy w podróży poślubnej na tej wycieczce, odbywała się w listopadzie br.
Przy zakupie wycieczki Pani w biurze podróży powiedziała, że z okazji podróży poślubnej dostaniemy jakiś gratis. No niestety nic takiego nie dostaliśmy.
Sama wycieczka bardzo fajna. Zorganizowana jak należy. Fajne przewodniczki. Tylko Pani, która oprowadzała nas po Rzymie za dużo mówiła. Niemalże opisywała każdą kamienicę. Za dużo drobiazgowych informacji, za mało konkretów.
Pani przewodniczka z Itaki Pani Bianka świetna. Ma dużą wiedzę i bardzo nas zainteresowała Włochami, myślę, że głównie dzięki niej ta wycieczka była taka fajna. Jest jedno ALE... Kilka osób z grupy jednej nocy robiła straszne hałasy (było ok. g. 23), poszliśmy zwrócić uwagę, i tam była Pani Bianka z nimi. Zamiast ich uspokoić to sama w tym uczestniczyła.
Hotele kiepskie, np. w naszej łazience nie było kaloryfera, było zimno. Śniadania codziennie takie same i skromne. Obiadokolacje lepsze, urozmaicone.
Całą wycieczkę oceniam: organizacja/zwiedzanie 5/5 hotele/jedzenie 2/5 przewodniczki 4/5 Pani Bianka 5/5
|