Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Prezes POT - Andrzej Kozłowski traci stanowisko
|
Autor:
|
Czytelnik IP 999.999.999.*
|
Data wysłania:
|
2006-01-18 11:55
|
Temat:
|
No comment
|
Treść:
|
jak ktos robi cos dobrego to najlepiej go oczernic i usunac, obecny rzad ma sordki to becikowe (totalny idiotyzm), budowanie z pieniedzy podatnikow swiatyni opatrznosci ( Totalny debilizm), a oszczedza na czyms co przynosi korzysci wieksze niz sie w to "wklada" uwazam, ze dzialania POT sa dobre a gdyby bylo wiecej srodkow bylyby jeszcze lepsze!
|
Odpowiedzi:
Pewnie były dobre.. [2006-01-18 13:33 999.999.999.*]
Działania POT na pewno przyniosły jakieś efekty i były "dobre" dla polskiej turystyki. Problem jest nie w tym, czy były dobre, czy nie, ale czy warto było wydać na nie 31 mnl zł w 2005 roku, i czy warto wydać na nie 38 mln w 2006 roku. I moim zdaniem, za te same pieniądze można było zrobić dla polskiej turystyki o wiele więcej, a nie przeznaczać chore pieniędze na wygodne biura z osobnymi pokojami dla poszczególnych pracowników (no - pokój na 2-3 osoby)... odpowiedz »
|