Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Biuro Podróży PLUS
|
Autor:
|
Czytelnik IP 178.183.149.*
|
Data wysłania:
|
2014-08-28 22:26
|
Temat:
|
Biuro Podróży PLUS
|
Treść:
|
Wróciliśmy niedawno z hotelu Sissy w Grecji.
Jazda do Grecji to około 29-30 godzin. W autokarze czynna toaleta, postoje co około 4 godziny po 20-30 minut + jeden dłuższy na posiłek. Dało się przeżyć, autokar komfortowy. Hotel bardzo skromny ale czysty (codziennie nowe ręczniki i sprzątanie). Darmowe leżaki, za co plus. Plaża kamienista. Jedzenie bardzo monotonne ale smaczne. Ogólnie jesteśmy zadowoleni gdyby nie powrót który był tragedią. Autokar z przed epoki (i tak, że wytrzymał taką trasę), klimatyzacja która nie działała, pilot który nic nie wiedział. Jechaliśmy dziwnymi drogami (kierowcy urwali lusterko i uszkodzili szybę w autokarze) ponieważ nie znali trasy i jechali tylko na podstawie GPS który prowadził gdzie chciał. Kilka razy zgubili właściwą drogę przez co się wracaliśmy. TRAGEDIA! Powrót zajął ponad 30 godzin.... Całą grupą będziemy interweniować w biurze podróży.
|
Odpowiedzi:
Biuro Podróży PLUS [2014-09-06 20:11 93.180.181.*]
Z interwencji nic nie wyszło, bo pani z córka, która zebrała w tym celu maile od podróżnych, nie wywiązała się z obietnicy. A droga była paskudna, klima nie działała, w przedpotopowym autokarze śmierdziało z toalety, młodziutka pilotka była podporządkowana kierowcom, którzy - chyba żeby wyrobić sobie nadgodziny - zrobili nam wycieczkę po Europie (Bułgaria, Subotica, Budapeszt), a na końcu najbardziej nieuprzejmy kierowca na dworcu w Katowicach wdał się z kimś w bójkę. Gdyby mnie tam nie było, to bym nie uwierzyła odpowiedz »
Biuro Podróży PLUS [2014-08-29 07:04 94.251.208.*]
No to nie ciekawie. My wracaliśmy tym samym autokarem co przyjechaliśmy i podróż powrotna była krótsza o jakieś 2 godz. Współczuję. odpowiedz »
|