Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Biuro Podróży PLUS
|
Autor:
|
Czytelnik IP 178.42.219.*
|
Data wysłania:
|
2013-07-06 22:20
|
Temat:
|
Biuro Podróży PLUS
|
Treść:
|
Jedziemy w terminie 15-24.07.2013 do Grecji hotel Sissy. Prosimy o opinie na temat podróży, hotelu(jedzenia, warunków) i cen produktów w Grecji.
|
Odpowiedzi:
Biuro Podróży PLUS [2013-07-27 22:13 31.183.42.*]
Witam, interesowala by mnie opinia Pani/Pana po odbytym wyjezdzie. Z gory dziekuje za odpowiedz:) odpowiedz »
Biuro Podróży PLUS [2013-07-31 21:18 83.142.123.*]
Odpowiadam. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy ten wyjazd. Biuro podróży też ok-żadnych dodatkowych ,ukrytych kosztów, sprawna organizacja. Podroż autokarem- mili kierowcy, częste postoje,DWD, można korzystać z WC w autokarze(to rzadkość)! Zwiedziliśmy już trochę Europy i pomimo ,że tak tanio zapłaciłam,nikt nie traktował nas jak turystów drugiej kategorii!! Nie zgadzam się z negatywnymi wypowiedziami,a podpisuję się pod resztą pozytywów. Pozdrawiam mi życzę niewątpliwie udanego pobytu. odpowiedz »
|