|
Wątek:
|
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat portalu Traveligo?
|
Autor:
|
Czytelnik IP 83.31.205.*
|
Data wysłania:
|
2008-01-23 22:34
|
Temat:
|
Traveligo, ja nie mogę narzekac :)
|
Treść:
|
tez podziekowania dla Pani z Traveligo.pl, bardzo fachowa obsluga, niestety egipcjanie chca wykorzystac na kazdym kroku turyste i to sie nam totalnie nie podoba, nastepnym razem jedziemy tez zTraveligo ale tym razem Majorka, troche wiecej kosztuje ale nie bedzie tego wyłuskiwania bakszyszu :)
|
Odpowiedzi:
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci droga... [2008-07-07 11:07 83.27.202.*]
powiedzcie mi czy zalatwianie formalnosci przez faks lub mailami jest bezpiecznie? ja mieszkam we wroclawiu a biuro maja w warszawie ?... jak mam sie ustosunkowac to tego ze mam im pieniadze przelac a formalnosci na lotnisku ? blagaaaam powiedzcie mi prosze ;))) pozdrawiam casandra odpowiedz »
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci... [2009-01-14 20:35 212.76.37.*]
fax i mail to teraz podstawa, a ma się to samo nie wychodząc z domu i wybór na maksa! odpowiedz »
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci... [2008-11-29 18:40 77.223.249.*]
Miałam takie same wątpliwości,ale konsultantka mi pomogła.Po dostaniu umowy podpisałam ją i wysłałam faksem.Można również zrobi skan i przesłac na email kolsuntantki. Pieniądze przesłałam przelewem internetowo na podane konto od kolsuntantki,z tym że prosiłam o potwierdzenie otrzymania przelewu telefonicznie ( zaraz potwierdziła).Byliśmy w Egipcie lipcu 2008r.Na lotnisku otrzymaliśmy bilety i ptrzebne dokumenty .Na mejscu radziliśmy sobie sami bo pani rezydentka nas olała,ale to już nie wina Travelligo ,ale biura Exsim.Anita odpowiedz »
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci... [2008-07-11 15:04 194.181.197.*]
Cześć ja bym się głęboko zastanowiła nad wysłaniem zgłoszenia faksem,przecież nawet jak wyślesz go pod dobry numer to akurat może nikogo nie być w Traveligo i Twoje zgłoszenie może przeczytać jakaś osoba postronna np sprzątaczka i to ona może potem pojechać na podstawie Twojego zgłoszenia na wycieczkę za Twoje pieniądze! Tak mieli moi znajomi,i potem jak udowodnisz,że to było Twoje zgłoszenie??? Pieniądze za wycieczkę najlepiej jest wysyłać w kopercie A4 z dopiskiem w lewym dolnym rogu "Pieniądze za wycieczkę" żeby listonosz i każda inna osoba na poczcie wiedziała,że to cenny list i nie należy go otwierać!! odpowiedz »
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci... [2008-10-16 19:56 62.87.236.*]
Matko przecież zyjemy w XXI wieku. Wysyłanie umowy faksem jest na porządku dziennym to raz, dwa nikt nie może pojechać na podstawię dokumentów rezerwacyjnych innej osoby ponieważ sporządzane są listy przy rezerwacji biletów samolotowych i przy odprawie a także wydawaniu biletów sprawdza się dokument (paszport bądź dowód osobisty) klienta. Ludzie przestańcie bzdury wypisywać!!!!! odpowiedz »
Traveligo, ja nie mogę narzekac :) formalnosci... [2008-07-12 22:54 83.31.52.*]
Siedmogród :) ehh... brak słów... odpowiedz »
|