Forum grupa: Gastronomia
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Gessler na samym szczycie
|
Autor:
|
Czytelnik IP automat.*
|
Data wysłania:
|
2013-01-03 08:28
|
Temat:
|
Gessler na samym szczycie
|
Treść:
|
Aktualność: Programy kulinarne biją rekordy popularności. Miliony osób śledzą zmagania celebrytów z patelnią. Niekwestionowaną gwiazdą w tej dziedzinie jest Magda Gessler. Jak się okazuje, restauratorka jest najbardziej dochodową celebrytką w polskich mediach.
Dom mediowy Pan Media Western przygotował ranking najbardziej dochodowych celebrytów w 2012 roku. Listę przygotowano na podstawie danych Nielsen Audience Measurement, który uwzględnia przychody reklamowe przypadające na wszystkie premiery i powtórki programów emitowanych od 1 stycznia do 16 grudnia ubiegłego roku (nie uwzględnia jednak oglądalności poszczególnych programów). Na pierwszym miejscu w rankingu uplasowała się Magda Gessler.
Program "Kuchenne rewolucje" emitowany w TVN zajmuje pierwsze miejsce na liście z wpływami przekraczającymi 131 mln zł brutto (bez uwzględnienia rabatów i upustów). Każdy odcinek przerywany jest kilkoma blokami reklamowymi. W ciągu roku w trakcie "Kuchennych rewolucji" wyświetlono ponad 5,8 tysiąca spotów. Według autorów rankingu pozycja Magdy Gessler "wydaje się niezagrożona".
|
Odpowiedzi:
Kuchenne rewolucje na szczycie [2013-01-03 08:28 83.8.148.*]
Szok że to jeszcze jest oglądane !! Albo sondaże są naciągane albo coś się porobiło z inteligencją widzów !!! odpowiedz »
Kuchenne rewolucje na szczycie [2014-05-05 19:56 213.146.43.*]
niestety nasi widzowie mają popsute gusta - albo cała ta szopka jest naciągana przez ludzi z tak zwanej szmoncesowej inteligencji ... odpowiedz »
|
Zgłoś problem z tą stroną »
|