Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP: będą równi i równiejsi?
|
Autor:
|
Czytelnik IP 79.162.62.*
|
Data wysłania:
|
2010-06-10 13:30
|
Temat:
|
ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP: będą równi i równiejsi?
|
Treść:
|
Płacę zaiks posiadam mały klub muzyczny. Wczoraj przyszła pani ze zpav włączony był telewizor i nadawany był program muzyczny ponadto mam odtwarzacz płyt CD z głośnikami .Pani kontrolująca straszy mnie policją PG i żąda 400 zł miesięcznie . Proszę o pomoc co mam dalej robić . kontaktescabe@gmail.com
|
Odpowiedzi:
ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP: będą równi i równiejsi? [2011-05-19 00:41 178.36.1.*]
Ze ZPAV-em akurat polecam mocno się targować. Oni mają prawo do pobierania opłat ale rozsądnych - adekwatnych do osiąganego przez Państwa zysku. Poza tym jest komisja prawa autorskiego i ona ustala opłaty minimalne więc nie ma sensu godzić się na brane "z sufitu" kwoty ZPAV. Targować się !! Zawsze lepiej zapłacić mniej. Oni są przecież też firmą (ZPAV - Związek Producentów Audio Video). odpowiedz »
ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP: będą równi i równiejsi? [2010-10-04 13:42 83.13.87.*]
Mam taka sama sytuację, ale skad nabrac tych pieniedzy jak tylko każdy wyciaga rękę. Płacić ale wiedzieć konkretnie za który utwór tak, zeby mozna było sie zdecydować co robić.:) odpowiedz »
ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP: będą równi i równiejsi? [2010-06-10 15:48 91.215.32.*]
Jak grasz muzykę komercyjną, to niestety musisz mieć również umowę z ZPAV. Mało tego, również STOART. Takie prawo. odpowiedz »
|