Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Antynikotynowa poprawka do ustawy nie przeszła
|
Autor:
|
Czytelnik IP 83.21.229.*
|
Data wysłania:
|
2010-03-31 14:23
|
Temat:
|
Senat: palarnie zostają
|
Treść:
|
Miało być lepiej,ale jak to zwykle bywa zostało po staremu. Ile kosztowały prace nad zmianą ustawy, które i tak nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Kolejna porażka naszych parlamentarzystów. Powinno się im diety odbierać za takie załatwienie ustawy.
|
Odpowiedzi:
Senat: palarnie zostają [2010-03-31 18:36 83.175.153.*]
No właśnie ile pieniędzy z budżetu poszło na to że Ty i Tobie podobni zażyczyli sobie by to Sejm i Senat zdecydował czy w MOJEJ PRYWATNEJ KNAJPIE wolno palić czy nie ??? Skończcie z tą hipokryzją, płaczecie że was trują a sami karmicie dzieci gównem z McDonalda. Nie podoba się knajpa gdzie palą to znajdź dla niepalących wolny wybór. odpowiedz »
Senat: palarnie zostają [2010-04-01 13:55 80.52.191.*]
Gość Twojej PRYWATNEJ KNAJPY zapali papierosa raz, a Twoi pracowncy palą biernie cały czas pracy! Jakoś palacze Francji przeboleli, a knajpki nie zbankrutowały!!! I jest OK odpowiedz »
|