Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt
|
Wątek:
|
Co sadzicie o BP Funclub z Poznania?
|
Autor:
|
Czytelnik IP 89.228.96.*
|
Data wysłania:
|
2009-08-17 09:31
|
Temat:
|
Chorwacja 6+4
|
Treść:
|
Nie uważam żeby brak opłaconej wcześniej klimatyzacji na przełomie lipca i sierpnia był drobiazgiem, chyba że ktoś lubi saunę przez 24 godziny (w nocy bywało na zewnątrz 30 stopni no i w pokoju niestety też). Podobnie z brakiem klimy w autokarach wynajętych na miejscu. Może w maju, kiedy temperatury są niższe, nie jest to problemem ale nie w końcówce lipca !
|
Odpowiedzi:
Chorwacja 6+4 [2009-08-17 22:51 78.3.32.*]
Chwila, autokar którym jeździliśmy na wycieczki (Dubrovnik, Medżugorje, Wodospady Krki ) tak chłodził, że część grupy siedziała w swetrach. Więć o ile ja zdołałem zauważyć, to autokary chorwackie maja klimę. A co do klimy w pokojach, to jeżeli ona była 3 m od pokoju, nie jest problem ,żeby otworzć drzwi.... Ludzie, szukacie dziury w całym... odpowiedz »
Chorwacja 6+4 [2009-08-18 14:35 83.13.34.*]
Bus którym jeździiśmy na wszystkie wycieczki nie posiadał klimy, a swetra ze sobą żadnego nie zabierałem i nie był on nigdy potrzebny. Poprzednia grupa nie miała klimy równiez w autokarze. Znajomi wrócili z Makarskiej o 8 godzin szybciej niż my z Trogiru !! To zasługa super transportu z postojami co 2 godziny i kilku przesiadek. Chris odpowiedz »
|